Végleges felvételi eredmények

Tisztelt Szülők!

A  jelenlegi helyzetben a középiskolai felvételi eredményekről az intézmény honlapján tudunk tájékoztatást adni. A felvételi döntésről szóló határozatokat április 30-ig elektronikus formában küldjük ki a felvételi eljárás során megadott e-mail címekre.

A felvételi döntés ellen a kézhezvételtől számított 15 napon belül lehet jogorvoslattal élni. A jogszabálysértésre hivatkozással benyújtott kérelem elsősorban a felvételi eljárás során bizonyítható szabálytalanságra, ill. törvénytelenségre vonatkozhat.

A jogorvoslati kérelmet az iskola intézményvezetőjéhez kell benyújtani, de a Dunakeszi Tankerületi Központ, 2120 Dunakeszi, Állomás sétány 4., Szabóné Forgács Gabriella Igazgató Asszony részére címezve.

4 évfolyamos két tanítási nyelvű + 1 év nyelvi előkészítő (1010) felvettek

4 évfolyamos  emelt szintű oktatás angol nyelvből (1020) felvettek