Adventi tanulmányi kirándulás Bécsbe kezdőknek és haladóknak

2012. november 17-18-án, illetve 2012. november 24-25-én tanulmányi kirándulást szervezünk Bécsbe. Várjuk a jelentkezőket!

Adventi tanulmányi kirándulás Bécsbe kezdőknek

Időpont: 2012. november 24-25. (szombat-vasánap)

Utazás: különbusszal

Szállás: ifjúsági szálláson Bécs központjában, 6-8 ágyas fürdőszobás szobákban.

Ellátás: a szálláson reggeli, ezen kívül az étkezéséről mindenki maga gondoskodik. Mindkét nap lesz elegendő szabad idő ebédelésre.

Program

Szombaton délelőtt a Kapucínusok Kriptája és az Ágoston rendiek temploma,

délután a Természettudományi Múzeum megtekintése. Este a Városháza előtti Karácsonyi vásár meglátogatása, majd a szállás elfoglalása.

Vasárnap délelőtt a Hofburg (Sisi Múzeum, Császári Lakosztályok, Kincstár), délután a Schönbrunn-i Kastély és az ottani Karácsonyi vásár meglátogatása. Hazaérkezés az esti órákban.

Részvételi költség: 40 Euro (szállás reggelivel, belépőjegyek, parkolási díj)

valamint kb. 5000 Ft (utazási költség, ami függ az üzemanyag áraktól).

A jelentkezéskor a szülői engedély mellett 20 Euro előleg befizetését kérjük, a többit és a forint-részt az utazás során szedjük be.

Mindenkit szeretettel vár a német munkaközösség!

Jelentkezés Csikósné Hunics Györgyi tanárnőnél

Adventi tanulmányi kirándulás Bécsbe haladóknak

Időpont: 2012. november 17-18. (szombat-vasárnap)

Utazás: különbusszal

Szállás: ifjúsági szálláson Bécs központjában, 6-8 ágyas fürdőszobás szobákban.

Ellátás: a szálláson reggeli, ezen kívül az étkezéséről mindenki maga gondoskodik. Mindkét nap lesz elegendő idő ebédelésre.

Program

Szombaton délelőtt a Hundertwasser-Haus és a Secession, délután a Leopold Museum megtekintése. Este a Városháza előtti Karácsonyi vásár meglátogatása, majd a szállás elfoglalása.

Vasárnap délelőtt látogatás a Kunsthistorisches Museumban, délután a Belvedere Kastély megtekintése. Hazaérkezés az esti órákban.

Részvételi költség: 35 Euro (szállás reggelivel, belépőjegyek, parkolási díj)

valamint kb. 5000 Ft (utazási költség, ami függ az üzemanyag áraktól).

Mindenkit szeretettel vár a német munkaközösség!

Jelentkezés Csikósné Hunics Györgyi tanárnőnél