A 4-5 osztályos felvételi vizsga 2013. március 2-án a Török Ignác Gimnázium épületében lesz. Az angol, német és matematika vizsga beosztása az alábbi listában található.
Aki több képzési formára jelentkezett, az több beosztásban is szerepelhet, ezért kérjük, hogy figyelmesen tanulmányozzák át a mindhárom beosztást.
Angol nyelv, német nyelv, matematika
01, 02-es tagozat
(angol)
|
|
|
1. bizottság: 19-es terem |
8 óra: |
Ábele Nóra |
|
Bán Balázs |
|
Albert Orsolya |
|
Baka Nikolett |
|
Balik Levente |
9 óra: |
Bánki Emese Mária |
|
Baranyai Borbála |
|
Baráti Tímea |
|
Bártor Zsófia |
|
Béke Bálint |
10 óra: |
Bertalan Nikoletta |
|
Bíró Boglárka |
|
Csia Klaudia Kitti |
|
Deményi Xavér Ernő |
|
Dobrota Fanni |
11 óra: |
Dobrota Gitta |
|
Dragoi Dániel Kristóf |
|
Fehér Andrea |
|
Fehér Tímea Julianna |
|
Fejes Anna Vladislava |
|
|
2. bizottság: 20-as terem |
8 óra: |
Csókás Bence Viktor |
|
Csúri Júlia |
|
György Áron |
|
Filipovics Márton |
|
Fliegl Beáta |
9 óra: |
Gecse Barnabás |
|
Gimpel Mónika |
|
Ginter Gábor |
|
Gál Vivien |
|
György Bettina |
10 óra: |
Harangi Réka Bíborka |
|
Haulik Barbara |
|
Héjja Lilla Éva |
|
Harsányi Bettina |
|
Holósi Dávid |
11 óra: |
Horuczi Fédra |
|
Horváth József István |
|
Horváth Attila |
|
Horváth Martin |
|
Hutter Nikolett |
|
|
3. bizottság: 22-es terem |
8 óra: |
Horváth Viktor Zsolt |
|
Józsa Vivien Nikolett |
|
Héder Júlia |
|
Holló Petra |
|
Jakab Szimóna Eszter |
9 óra: |
Kalydy Anna |
|
Kaposi Máté Gergely |
|
Kiss Natália |
|
Kiss Ráhel Anna |
|
Katona Zsolt Krisztián |
10 óra: |
Komlósi Dorottya |
|
Komlósi Mátyás |
|
Kiss Viktória |
|
Kolyvek Babett Anna |
|
Kovács Anikó Noémi |
11 óra: |
Kovács Botond Gábor |
|
Kozma Tifani Daniella |
|
Kővári Fanni |
|
Kovács Apolka |
|
Krajnyák Réka |
|
|
4. bizottság: 23-as terem |
8 óra: |
Kovács Alex Gergely |
|
Martin Bence Benedek |
|
Kiss Hanga |
|
Kulcsár Szabina |
|
Lajtos Levente Balázs |
9 óra: |
Kulcsár Karola |
|
Magó Alexandra |
|
Mekes Cintia Julianna |
|
Mészáros Anna |
|
Miklós Dorottya |
10 óra: |
Miskoff Lilla |
|
Morvai Ákos |
|
Nagy Barbara |
|
Nagy Csenge |
|
Molnár Eszter |
11 óra: |
Madaras Nikolett Mária |
|
Nagy Henrietta |
|
Nagy Levente |
|
Nagy Mátyás Ákos |
|
Németh Gréta |
|
|
5. bizottság: 24-es terem |
8 óra: |
Nagy Szabolcs |
|
Pancsuska Tamás |
|
Orosz Marcell |
|
Pauló Tamás András |
|
Péceli Tímea Mónika |
9 óra: |
Rideg Timea Bettina |
|
Somorjai-Tamássy Réka Luca |
|
Pereg Szabina |
|
Prekopa Dominik |
|
Pintér Vivien Zsanett |
10 óra: |
Sándor Emese Szilvia |
|
Sára Bálint |
|
Réfi Krisztián Géza |
|
Salamon Péter |
|
Sejben Virág |
11 óra: |
Szabó Bence |
|
Szekeres Veronika |
|
Tarnay Timon Barnabás |
|
Szémann Bonita Boglárka |
|
|
6. bizottság: 26-os terem |
8 óra: |
Tribol Máté |
|
Tóth Noémi |
|
Tóth Sámuel Alex |
|
Tóth-Gáspár Karola |
|
Tóth-Máté Bence |
9 óra: |
Tromposch Noémi |
|
Tuza Dorottya |
|
Vozár Dorottya Virág |
|
Végh Bernadett |
|
Zsebő Richárd |
10 óra: |
Bartos Balázs |
|
Csordás Lilla |
|
Erdélyi Csilla |
|
Fehér Nikolett |
|
Zsidi Zsombor |
11 óra: |
Gódor Eszter |
|
Gortva Vivien |
|
Gulyás Luca |
|
Helyes Márk |
|
|
7. bizottság: 27-es terem |
8 óra: |
Gergely-Héger Tamás |
|
Ajide Deborah |
|
Hidi Dániel László |
|
Gődény Márta |
|
Hernyes Éva |
9 óra: |
Kaszás Ágnes |
|
Kiss Tamás András |
|
Kómár Nikolett |
|
Kürtössy Roland |
|
Lőrincz Márton |
10 óra: |
Novák Dániel |
|
Novák Zsuzsanna |
|
Poroszkai Fanni Dóra |
|
Rostoványi Réka Vanda |
|
Sándor Tímea Hajnalka |
11 óra: |
Szerbin Bence |
|
Sikuta Gergely Péter |
|
Simon Alexandra |
|
Szabados Mercédesz |
|
|
8. bizottság: 28-as terem |
8 óra: |
Patócs Dóra |
|
Szabó Melinda Rita |
|
Szilágyi Dorottya |
|
Szűcs Nikolett |
|
Takács Réka |
9 óra: |
Ugrai Gréta |
|
Vargha Rebeka Réka |
|
Popovics Dalma |
|
Bagyin Enikő |
|
Besnyő Dániel Péter |
10 óra: |
Csontos Máté |
|
Bánsági Katica Barbara |
|
Bárczi Brigitta |
|
Buza Domonkos |
|
Tapolcsányi Balázs |
11 óra: |
Cseke Alexa |
|
Fábry Vivien |
|
Farkas Csenge |
|
|
9. bizottság: 29-es terem |
8 óra: |
Györe Fanni |
|
Udud Balázs |
|
Delea Fanni Vivien |
|
Forrai Áron |
|
Balla Ildikó |
9 óra: |
Ferenczi Péter Márk |
|
Gáll Zsófia |
|
Gáspárfalvi Gréta Mercédesz |
|
Gecse Tamara |
|
Gugi Anna |
10 óra: |
Kocsis Gábor |
|
Hadnagy Richárd |
|
Hajas Valentina |
|
Hajdu Viktória |
|
Haji László |
11 óra: |
Haramura Bence |
|
Haraszti Erika |
|
Hemmert Kyra Angéla |
|
Hrágyel Zsófia |
|
Jakab Ilka |
|
|
10. bizottság: 30-as terem |
8 óra: |
Hudoba Márta |
|
Józsa Balázs Gábor |
|
Juhász Alexandra |
|
Kiss Réka |
|
Horváth Dominik |
9 óra: |
Juhász Ákos |
|
Juniki Mária |
|
Kelemen Márton |
|
Krekó Alexandra |
|
Lukes Dóra |
10 óra: |
Németh Eszter |
|
Magyar Donát István |
|
Makádi Alexandra |
|
Nagy Brigitta |
|
Nagy Laura |
11 óra: |
Oravecz Orsolya |
|
Ősz-Farkas Ábel |
|
Pál Bernadett |
|
Palanik Kristóf |
|
|
11. bizottság: 33-as terem |
8 óra: |
Nagy Zsombor |
|
Petrák Réka Eszter |
|
Schalbert Olivér |
|
Nemes Ferenc Richárd |
|
Palincsák Georgina |
9 óra: |
Páll Vanda Emese |
|
Petzinger Bálint György |
|
Pintér Márton Mihály |
|
Rétfalvi Dávid |
|
Sándor Szandra |
10 óra: |
Pálinkás Henrietta |
|
Schrempf Ádám Koppány |
|
Kovács Andrea Mercédesz |
|
Szabó Gábor |
|
Szabó Nóra |
11 óra: |
Nervetti Viktor |
|
Palkovics Bence |
|
Ján Levente Tétény |
|
Csabai Zsuzsanna |
|
Hegedüs Flóra Andrea |
|
|
12. bizottság: 35-ös terem |
8 óra: |
Várady Vivien |
|
Szajkó Alexandra Katalin |
|
Tóth Nikolett |
|
Ujvári Gergely Ármin |
|
Vajkovics Viktória Anita |
9 óra: |
Szén Dávid |
|
Taferner Ágota |
|
Takács Adrienn Mercédesz |
|
Timár Kinga |
|
Orbán Mátyás Károly |
10 óra: |
Varga Krisztián |
|
Várszegi Kristóf |
|
Vértes Benedek |
|
Zsákai Fanni |
|
Stumpf Emese |
11 óra: |
Kondor-Tóth Gábor |
|
Vankó Vivien |
|
Varga Ákos István |
|
Pásztor Ádám |
|
|
03-as tagozat
(német)
|
|
|
1. bizottság: 40-es terem |
8 óra: |
Bíró Bence Balázs |
|
Balázs Gréta Anna |
|
Bálint Andrea |
|
Balog Claudia Petra |
|
Boros Bettina Zita |
9 óra: |
Szerbin Bence |
|
Csellár Annamária |
|
Csengeri Gréta |
|
Dálnoky Anikó Eszter |
|
Dóra Dominika |
10 óra: |
Doszpoly Emese Kincső |
|
Fekete Viktória Mercédesz |
|
Gál Dóra Szabina |
|
Gévay Veronika |
|
Guba Emese |
11 óra: |
Hajdú Anett Alexa |
|
|
2. bizottság: 41-es terem |
8 óra: |
Deme Gyöngyi |
|
Kaján Máté |
|
Hantos Dorina |
|
Homoki Henriett |
|
Ilyés Ákos |
9 óra: |
Kalmár Dóra |
|
Képes Edina |
|
Kiss Jenifer |
|
Kiss-Polgárdi Tamás |
|
Kolok Gergely Márton |
10 óra: |
Kovács Barbara |
|
Kovács Brigitta Orsolya |
|
Lichner Szintia |
|
Madácsi Réka |
|
Makrai Eszter Boglárka |
11 óra: |
Marosvölgyi Erika |
|
|
3. bizottság: 46-os terem |
8 óra: |
Kovács Bálint Artúr |
|
Miknyóczki Dóra Eszter |
|
Mikulík Márton János |
|
Molnár Máté Győző |
|
Nagy Krisztina |
9 óra: |
Pacsuta Panna Tímea |
|
Rausch Nóra Adrienn |
|
Ribai Vilmos Károly |
|
Rónai Viktória Kata |
|
Rottmayer Zsófia Anna |
10 óra: |
Brenn Dániel |
|
Együd Petra |
|
Szekeres Kristóf |
|
Szekriján Henrik Ivanovics |
|
Tóth Éva |
11 óra: |
Tóth Zsuzsanna |
|
|
4. bizottság: 47-es terem |
8 óra: |
Szabó Gréta Eszter |
|
Tóth Jázmin |
|
Veszely Tamara |
|
Török Bence Márton |
|
Várhegyi Márk |
9 óra: |
Sibak Réka |
|
Szabó Boglárka |
|
Várkonyi Dóra Gabriella |
|
Varró Dominika Krisztina |
|
Wehovszky Vivien |
10 óra: |
Schalbert Olivér |
|
Orosz Marcell |
|
Martin Bence Benedek |
|
Gáspár Botond |
|
Kaján Dániel Flávió |
11 óra: |
Somorjai-Tamássy Réka Luca |
|
|
06-os tagozat
(matematika)
|
|
|
1. bizottság: 5-ös terem |
8 óra: |
Gáspár Botond |
|
Kaján Dániel Flávió |
|
Brenn Dániel |
|
Együd Petra |
|
Vankó Vivien |
9 óra: |
Mikulík Márton János |
|
Pancsuska Tamás |
|
Kiss Hanga |
|
Héder Júlia |
|
Holló Petra |
10 óra: |
Bíró Bence Balázs |
|
Várady Vivien |
|
Nagy Zsombor |
|
Petrák Réka Eszter |
|
Horváth Dominik |
11 óra: |
Patócs Dóra |
|
Szabó Melinda Rita |
|
Gődény Márta |
|
|
2. bizottság: 10-es terem |
8 óra: |
Csontos Máté |
|
Kurucz Linda Márta |
|
Szabó Szende |
|
Varga Gellért |
|
Varró Krisztián |
9 óra: |
Hidi Dániel László |
|
Tribol Máté |
|
Gyurkovics Bence |
|
Lénárt Orsolya |
|
Marx Károly Norbert |
10 óra: |
Szabó Gréta Eszter |
|
Tóth Jázmin |
|
Veszely Tamara |
|
Kovács Bálint Artúr |
|
Miknyóczki Dóra Eszter |
11 óra: |
Martin Bence Benedek |
|
Németh Eszter |
|
Nagy Szabolcs |
|
|
3. bizottság: 11-es terem |
8 óra: |
Csörget Bence Levente |
|
Farkas Ákos |
|
Feke Ádám |
|
Helmeczi Vivien |
|
Kovács Sebestyén |
9 óra: |
Hudoba Márta |
|
Józsa Balázs Gábor |
|
Juhász Alexandra |
|
Ajide Deborah |
|
Bán Balázs |
10 óra: |
Kiss Réka |
|
Györe Fanni |
|
Udud Balázs |
|
Delea Fanni Vivien |
|
Tapolcsányi Balázs |
11 óra: |
Forrai Áron |
|
Kovács Alex Gergely |
|
György Áron |
|
|
4. bizottság: 12-es terem |
8 óra: |
Nervetti Viktor |
|
Palkovics Bence |
|
Ján Levente Tétény |
|
Berki Bence |
|
Nádas Dániel Zsolt |
9 óra: |
Deme Gyöngyi |
|
Kaján Máté |
|
Kondor-Tóth Gábor |
|
Csabai Zsuzsanna |
|
Hegedüs Flóra Andrea |
10 óra: |
Gergely-Héger Tamás |
|
Rideg Timea Bettina |
|
Horváth Viktor Zsolt |
|
Józsa Vivien Nikolett |
|
Csókás Bence Viktor |
11 óra: |
Csúri Júlia |
|
Ábele Nóra |