Újabb vívósikerek

A Fülöp Mihály kupa 2. fordulóját gyermek és újonc kategóriában november 15-16-án rendezték meg Debrecenben. A nemzetközi versenyen képviseltették magukat román, szerb, szlovák egyesületek sportolói, valamint a korosztályos japán válogatott is.

A pénteki versenynapon gyermek korosztályban Hanzl András (6.a) a 42 fős mezőnyben a 20. helyen végzett.

Szombaton az újonc kategóriában a lányok versenye hétórás kemény küzdelmet hozott. Hanzl Lilla (7.a) a csoportkörökben megvívott 12 asszót követően, legyőzve többek között a japán bajnok Ueno Yuki-t, 3. kiemeltként jutott a legjobb 32 közé, ahonnan már egyenes kieséses rendszerben folyt a küzdelem. Lilla további négy magabiztos győzelmet aratva jutott a döntőbe, ahol végül a 2. helyet szerezte meg.

Gratulálunk a GEAC színeiben versenyző tanulóinknak és edzőjüknek Czakkel Istvánnak!