KÖR színházi vetélkedő

A Budapesti Katona József Színház, Örkény István Színház és Radnóti Színház által immáron 4. éve elindított „KÖR” színházi vetélkedő középiskolás diákok csapatversenye, melyen három fordulóban mérik össze a versenyzők a szervező színházak repertoárjából, és általában a színházzal kapcsolatban szerzett ismereteiket. Az idei versenybe iskolánk is benevezett egy 6 fős csapattal ” 3+3 jegy” néven.

Az első két forduló pontszámai alapján  az idén versenyző 46 csapatból a mi  iskolánké a 2. legmagasabb pontszámmal került be a verseny döntőjébe. A végső megmérettetés május 18-án vasárnap, az Örkény Színházban kerül megrendezésre, Máté Gábor, Mácsai Pál, Bálint András zsűrizése és a közönség előtt, ahol szurkolhatunk Oláh Dóra,Pál Bianka, Markovits Zsófia, Le Kim Evelin XI.A osztályos, valamint Kaján Anna és Krámer Fanni XII.A osztályos tanulóknak.

Bemutatkozó videójuk itt megtekinthető:

Gratulálunk a csapatnak, és a döntőhöz sok sikert kívánunk!

körcsík