Asztalitenisz, kosárlabda

Szakál Alex 4. helyezett az országos döntőn!
Szakál Alex 12. B osztályos tanulónk 2016. február 12-én Budapesten vett részt, az Amatőr Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntőjén, ahol az előkelő 4. helyet szerezte meg a tavalyi 20. hely után. Az eredmények önmagukért beszélnek. Alex az elmúlt években rengeteg időt töltött technikájának fejlesztésével és gyorsaságának javításával, amit az utolsó tanulmányi évében egy 4. hellyel koronázott meg. Gratulálunk Alexnek az egyéni eredményéhez!

3. hely az Amatőr Kosárlabda Megyei Döntőn!

Kosárlabda csapatunk Vácott küzdött a megyei döntőben, ahol egy vereséggel és egy győzelemmel zárta a versenysorozatot a 3. helyen.

Csapatunk tagjai voltak: Bella Levente, Estergaros Alex, Illés Márton, Kamarás Márton, Katona Ádám, Kertész Ádám Edvárd, Morvai Dániel, Nagy Barnabás, Szakmáry Nándor, Tóth Martin Testnevelő: Tokai Norbert

Gratulálunk a résztvevőknek!