Papírgyűjtés és főzőnap

Szeptember 26-tól október 1-ig tart a papírgyűjtés  az iskolában. A konténer a belső udvaron található. Kérjük, hogy minél többen járuljanak hozzá a gyűjtéshez! Aki papírt hoz, a portás engedi be az udvarra 7:00-19:00 között.

Október 1-jén szombaton 9 órakor indulunk a Kazinczy lakótelepre, ahonnan 2 háztömbből ajánlottak fel újságpapírt. Találkozó az iskola ELŐTT. A Kazinczy-út szervezője: Vargáné Balogh Katalin tanárnő.

A főzés önellátó. Mindenki hozza magával mindazt, amit a piknikezéshez szükségesnek tart: fát, eszközöket, kerti bútort stb. Szombaton az iskola főbejárata ZÁRVA lesz. Az udvarra a menza melletti autós bejáraton lehet behajtani. Természetesen, az udvar felől a mellékhelyiségek megközelíthetőek lesznek.