GÉNIUSZ – Tehetségnap

Két évvel ezelőtt rendeztünk először Tehetségnapot a TÁMOP 3.4.4 pályázat keretében. Most, ha szerényebb anyagi forrásokkal is, de ismét meghirdetjük a Magyar Géniuszok vetélkedőt, és találkozhattok tehetséges Törökös és volt Törökös előadóművészekkel. A program:

November 30. – péntek

17.00-18.30 – Tehetség Fesztivál – Az iskolánkhoz kötődő gyerekek és felnőttek, amatőr előadóművészek koncertje.

December 1. – szombat

8.00-11.00 – Magyar Géniuszok – Az osztályok által készített prezentációk bemutatása híres magyar biológusokról, orvosokról és zeneművészekről. A felhívás itt olvasható.

11.00-12.00 – Tehetséges Törökösök – Pódiumbeszélgetés iskolánkban végzett sikeres előadóművészekkel.

Vendégeink:

• Benedek Krisztina népdalénekes és néptáncpedagógus, a Népművészet Ifjú Mestere és kétszeres Aranygyöngyös Táncos,
  • Herczenik Anna operaénekes, a Ki mit tud? nyertese, az Operaház magánénekese,
  • Lotfi Begi, a Compact Disco alapítója.

TIG Tehetségpont