Nemzetközi vívóverseny

2014. január17-19. között rendezték meg az idei év első nemzetközi versenyét a Fülöp Mihály kupasorozat gyermek, újonc és serdülő kategóriájában.

Hanzl Lilla (7.a) az újoncok között remek vívással zárta a csoportköröket, ahonnan 7. kiemeltként jutott a főtáblára a 32 közé. Ezt követően bravúros győzelmeket aratva 14:3, 15:8, 15:10 arányban diadalmaskodva végül az ezüstérmet szerezte meg, és ezzel az eredménnyel az országos ranglista 2. helyére lépett elő.

Hanzl Lilla ezustermes

Hanzl András (6.a) a gyermek korcsoportban a legjobb 32 közé verekedte magát, és végül a 29. helyen végzett.
Korosztályánál egyel idősebbek között is remekelt Lilla, a legjobb nyolc közé kerülésért a serdülő ranglista 3. helyezettjét győzte le 15:10 arányban, megszerezve ezzel a 8. helyet.
Gratulálunk iskolánk tanulóinak és edzőjüknek, Czakkel Istvánnak!

Hanzl Andras tamad