OKTV eredmények a 2013/14. tanévben

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyek  minden iskola számára a legfontosabbnak számítanak. A tanulók számára több éves felkészülés után, tanulmányaik befejezésekor felkészültségük, tudásuk igazolása. Tanáraik számára munkájuk gyümölcse az itt elért eredmény. Büszkék vagyunk azokra a tanulóinkra, akik a 2013/2014. tanévben az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen a következő szép eredményeket érték el:

Sarusi-Kiss Dorottya (12.a) biológiából a megyei fordulóba jutott.
Péter Hella (12. a) angol nyelvből a megyei fordulóba jutott.
Kovács Andrea (13. d) angol nyelvből a megyei fordulóba jutott.
Péter Hella (12. a) magyar irodalomból a megyei fordulóba jutott.
Erdős Mátyás (13. d) és Török Tímea (12. a) fizikából a megyei fordulóba jutott.
Török Tímea (12. a) matematikából a megyei fordulóba jutott.
Felkészítő tanáraik: Szemethyné Abonyi Erzsébet, Török Adél, Jocelyn Irvine, Jánossy Zsolt, Klencznerné Harmati Zsuzsanna, Salánkiné Knopfler Szilvia, Hegedűs Gyöngyike, Thuróczy Erzsébet, Karasz Gyöngyi.
Az országos döntősök eredményei:

Erdős Mátyás (13.d)  – informatika  – 8. hely,

Péter Hella (12.a) – magyar irodalom –  31. hely,

Varga Berta (12.a)  – angol nyelv –  27. hely.

Felkészítő tanáraik: Balogh Norbert, Tormáné Udvardi Ágnes, Török Adél.

Gratulálunk! Érettségijükhöz, egyetemi tanulmányaikhoz további sikereket kívánunk!