TIG Sportnap és Egészségnap
2018.10.19. (péntek)
Időrend, csoportbeosztások
Játékidő: 1X9 perc
9-12. évf.
Kosár: (13) Kezdés: 07:00
Winter-Time, Knáh Knáh, MJT, Odacsap-at, Kisanyák, 9/A, 3 csík dőlten, Seirin, Ősketit, Csikák, Flúgos Pasik, Zsiványok, BLU
A csoport: Winter-Time, Knáh Knáh, MJT, Odacsap-at, Kisanyák
B csoport: 9/A, 3 csík dőlten, Seirin, Ősketit
C csoport: Csikák, Flúgos Pasik, Zsiványok, BLU
Lebonyolítás: csoportmérkőzés majd rájátszás
Foci: (11) Kezdés: 08:40
Nem tudom, Darálók, 9/C, Tetyák, 12/B, 9/B, Szándörsztrájk FC, Utánpótlás, Harcosok Klubja, KMDJ, Háromlábúak
A csoport: Nem tudom, Darálók, 9/C, Tetyák, 12/B, 9/B
B csoport: Szándörsztrájk FC, Utánpótlás, Harcosok Klubja, KMDJ, Háromlábúak
Lebonyolítás: csoportmérkőzés majd rájátszás
Pin-pong: (13) 27 és 28-as terem. Kezdés: 08:40
Györfi Tibor, Schleer András, Hontvári Attila, Pintér Gábor, Sehmidt Dominik, Csernák Áron, Puskás Mátyás, Hajdu Zsolt, Szeredi Péter, Ferencz Márton, Várszegi Márk, Hegedűs Szabolcs, Püspök-KissBalázs
A csoport 27-es terem: Györfi Tibor, Schleer András, Hontvári Attila, Pintér Gábor, Sehmidt Dominik, Csernák Áron, Puskás Mátyás,
B csoport, 28-as terem: Hajdu Zsolt, Szeredi Péter, Ferencz Márton, Várszegi Márk, Hegedűs Szabolcs, Püspök-KissBalázs
Lebonyolítás: körmérkőzés majd rájátszás:
Kézilabda: (3) Kezdés: 09:00
Nyomorultak, Pöriejtő, Flúgos Pasik
Lebonyolítás: oda-vissza vágó
Floorball: (3) Kezdés: 09:10
Izomgerendák, Sivatagi Rohamcsigák, Flúgos Pasik
Lebonyolítás: oda-vissza vágó
Sakk: (5-12 évfolyam egyben) 30-as terem, Kezdés: 08:40
Móra Botond, Bencze Kinga, Galambos Lili, Gondos Luca, Dombovári Dalma
Lebonyolítás: körmérkőzés
5-8. évf.
Floorball: (4) Kezdés: 09:20
404 Fóbó Error, FloorGirl, Csak a lábát!, Passiv
Lebonyolítás: körmérkőzés
Joga: (13) Kezdés:08:40
Tanyasi FC, Washington Rézbőrűek, Parasztkolbász SK, Gonosz zöld malackák, Windows XD, Mónika Show, Plebinhok, 5/A, Mind 1, Zámbó Jimmy A Király, Okosbogyók, Klue, Bajos Csajok, Chicago Bull Shit
A csoport: Tanyasi FC, Washington Rézbőrűek, Parasztkolbász SK, Gonosz zöld malackák
B csoport: Windows XD, Mónika Show, Plebinhok, 5/A,
C csoport: Mind 1, Zámbó Jimmy A Király, Okosbogyók, Klue, Bajos Csajok, Chicago Bull Shit
Lebonyolítás: körmérkőzés majd rájátszás
Pin-pong: (5) 29-es terem, Kezdés: 08:40
Gaskó Botond, Kádi Krisztián, Nagy Ádám, Bucsai Beralan, Lakatos Gergely,
Lebonyolítás: körmérkőzés
Időrend/Kültéri Labdarúgó pálya
A csoport: Nem tudom, Darálók, 9/C, Tetyák, 12/B, 9/B
B csoport: Szándörsztrájk FC, Utánpótlás, Harcosok Klubja, KMDJ, Háromlábúak
08:40 A Nem tudom – Darálók
08:50 A 9/C – Tetyák
09:00 A 12/B – 9/B
09:10 B Szándörsztrájk FC – Utánpótlás
09:20 B Harcosok Klubja – KMDJ
09:30 A Nem tudom – 9/C
09:40 A Darálók – 12/B
09:50 A Tetyák – 9/B
10:00 B Szándörsztrájk FC – Háromlábúak
10:10 B Utánpótlás – Harcosok Klubja
10:20 A Nem tudom – Tetyák
10:30 A 9/B – Darálók
10:40 A 12/B – 9/C
10:50 B Szándörsztrájk FC – Harcosok Klubja
11:00 B Háromlábúak – Utánpótlás
11:10 A Nem tudom – 9/B
11:20 A Darálók – 9/C
11:30 A 12/B – Tetyák
11:40 B Szándörsztrájk FC – KMDJ
11:50 B Háromlábúak – Harcosok Klubja
12:00 A Nem tudom – 12/B
12:10 A Darálók – Tetyák
12.20 B Háromlábúak – KMDJ
12:30 A A 9/B – 9/C
12:40 B Utánpótlás – KMDJ
Rájátszás
12:50 9. helyért: A5-B5
13:00 A1-B2
13:10 B1-A2
13:20 7. helyért: A4-B4
13:30 5. helyért: A3-B3
13:40 3. helyért: (A1-B2)v. – (B1-A2)v.
13:50 Döntő: (A1-B2)gy. – (B1-A2)gy.
14:00 Eredményhirdetés
Időrend/Joga Bonito
A csoport: Tanyasi FC, Washington Rézbőrűek, Parasztkolbász SK, Gonosz zöld malackák, Chicago Bull Shit
B csoport: Windows XD, Mónika Show, Plebinhok, 5/A, Bajos Csajok
C csoport: Mind 1, Zámbó Jimmy A Király, Okosbogyók, Klue,
08:40 A Tanyasi FC – Washington Rézbőrűek
08:50 A Parasztkolbász SK – Gonosz zöld malackák
09:00 B Windows XD – Mónika Show
09:10 B Plebinhok – 5/A
09:20 C Mind 1 – Zámbó Jimmy A Király
09:30 C Okosbogyók – Klue
09:40 A Tanyasi FC – Chicago Bull Shit
09:50 A Washington Rézbőrűek – Gonosz zöld malackák
10:00 B Windows XD – Bajos Csajok
10:10 B Mónika Show – 5/A
10:20 C Mind 1 – Okosbogyók
10:30 A Tanyasi FC – Parasztkolbász SK
10:40 A Chicago Bull Shit – Washington Rézbőrűek
10:50 B Windows XD – Plebinhok
11:00 B Bajos Csajok – Mónika Show
11:10 C Zámbó Jimmy A Király – Klue
11:20 A Tanyasi FC – Gonosz zöld malackák
11:30 A Chicago Bull Shit – Parasztkolbász SK
11:40 B Windows XD – 5/A
11:50 B Bajos Csajok – Plebinhok
12:00 C Mind 1 – Klue
12:10 A Chicago Bull Shit – Gonosz zöld malackák
12.20 A Washington Rézbőrűek – Parasztkolbász SK
12:30 B Bajos Csajok – 5/A
12:40 B Mónika Show – Plebinhok
12:50 C Zámbó Jimmy A Király – Okosbogyók
Rájátszás
13:00 A1-B2
13:10 B1-C2
13:20 C1-A2
13:30 (A1-B2)gy. – (B1-C2)gy.
13:40 (A1-B2)gy. – (C1-A2)gy.
13:50 (B1-C2)gy. – (C1-A2)gy.
14:00 Eredményhirdetés
Időrend/ Tornacsarnok
Kosár: (13) Kezdés: 07:00
A csoport: Winter-Time, Knáh Knáh, MJT, Odacsap-at, Kisanyák
B csoport: 9/A, 3 csík dőlten, Seirin, Ősketit
C csoport: Csikák, Flúgos Pasik, Zsiványok, BLU
Floorball: (4) Kezdés: 09:20 (5-8. évfolyam)
404 Fóbó Error, FloorGirl, Csak a lábát!, Passiv
Floorball: (3) Kezdés: 09:10 (9-12. évfolyam)
Izomgerendák, Sivatagi Rohamcsigák, Flúgos Pasik
Kézilabda: (3) Kezdés: 09:00
Nyomorultak, Pöriejtő, Flúgos Pasik
07:00 (Kosár) C Flúgos Pasik – BLU
07:10 (Kosár) C Csikák – Zsiványok
07:20 (Kosár) B 9/A – 3 csík dőlten
07:30 (Kosár) B Seirin – Ősketit
07:40 (Kosár) A Winter-Time – Knáh Knáh
07:50 (Kosár) A MJT – Odacsap-at
08:00 (Kosár) A Winter-Time – Kisanyák
08:10 (Kosár) A Knáh Knáh – Odacsap-at
08:20 (Kosár) A Kisanyák – Odacsap-at
08:30 (Kosár) A Knáh Knáh – MJT
08:40 (Kosár) C Csikák – Flúgos Pasik
08:50 (Kosár) C Zsiványok – BLU
09:00 (Kézi) Nyomorultak – Pöriejtő
09:10 (Floorball 9-12) Izomgerendák – Sivatagi Rohamcsigák
09:20 (Floorball 5-8) 404 Fóbó Error – FloorGirl
09:30 (Floorball 9-12) Izomgerendák – Flúgos Pasik
09:40 (Floorball 5-8) Csak a lábát! – Passiv
09.50 (Kézi) Nyomorultak – Flúgos Pasik
10:00 (Kosár) B 9/A – Seirin
10:10 (Kézi) Pöriejtő – Flúgos Pasik
10:20 (Floorball 9-12) Flúgos Pasik – Sivatagi Rohamcsigák
10:30 (Floorball 5-8) 404 Fóbó Error – Csak a lábát!
10:40 (Floorball 9-12) Izomgerendák – Sivatagi Rohamcsigák
10:50 (Floorball 5-8) FloorGirl – Passiv
11:00 (Kézi) Nyomorultak – Pöriejtő
11:10 (Kosár) A Winter-Time – MJT
11:20 (Kosár) A Kisanyák – Knáh Knáh
11:30 (Kosár) B 3 csík dőlten – Seirin
11:40 (Kosár) B 9/A – Ősketit
11:50 (Kosár) C Csikák – BLU
12:00 (Kosár) C Flúgos Pasik – Zsiványok
12:10 (Kézi) Nyomorultak – Flúgos Pasik
12:20 (Floorball 9-12) Izomgerendák – Flúgos Pasik
12:30 (Floorball 5-8) 404 Fóbó Error – Passiv
12:40 (Floorball 9-12) Sivatagi Rohamcsigák – Flúgos Pasik
12:50 (Floorball 5-8) FloorGirl – Csak a lábát!
13:00 (Kézi) Pöriejtő – Flúgos Pasik
13:10 (Kosár) A Winter-Time – Odacsap-at
13:20 (Kosár) A Kisanyák – MJT
13:30 (Kosár) B 3 csík dőlten – Ősketit
13:40 (Kosár) A1 – B2
13.50 (Kosár) B1 – C2
14:00 (Kosár) C 1 – A2
14:10 (Kosár) (A1-B2)gy. – (B1-C2)gy.
14:20 (Kosár) (A1-B2)gy. – (C1-A2)gy.
14:30 (Kosár) (B1-C2)gy. – (C1-A2)gy.
14:40 Eredményhirdetés