A DÖK legfrissebb hírei

Kedves Törökösök!

Itt olvashatjátok a második és a harmadik DÖK ülésről szóló beszámolót.

Beszámoló a Diákönkormányzat második üléséről

Szeptember 20-án tartotta második ülését a Diákönkormányzat. Az ismételten elhúzódó 🙂 ülésen a következő napirendi pontokról volt szó:

Sulirádió
A sulirádiósok beszámoltak róla, hogy jelenleg az eszközök beszerzése folyik. Amint ez megtörténik, újra megszólal a TIG Sulirádió.

Programok megbeszélése

• Kutatók Éjszakája
    A Kutatók Éjszakája 2012. szeptember 28-án volt, a DÖK szervezésében egy tucat lelkes diák meglátogatta a Műszaki Egyetemet.
  • Interaktív BME kémiaóra
    Ez a program 2012. december 6-án lesz, a jelentkezés már lezárult.
  • Verébavató
    Az avatási ceremónia 2012. október 26-án volt, minden jól sikerült.
  • Filmklub
    A DÖK támogatja egy Filmklub elindítását. A szervezés folyamatban van, de annyit lehet már tudni, hogy JÓ LESZ 🙂

Hirdetőtábla
A Diákönkormányzat kapott egy kis helyet a büfé melletti faliújságon. A híreket ezentúl már ott is meg lehet találni.

A DÖK hírei megtalálhatóak:

Kapcsolattartás:

• tig.dok@gmail.com
  • az osztálytitkárokon (DÖK-képviselők) keresztül

Logótervezés
A DÖK logótervek közül Scarlat Kata „ötletvillanykörtés” verziója kapta a legtöbb szavazatot. Íme a logó:

Öko-suli
Sok ötlet érkezett, hogy hogyan lehetne „ökobb” a suli (pl. gyümölcsök árusítása, szelektív szemétgyűjtés). A környezetbarátabb iskola kialakításáról szóló kérdőív létrehozása folyamatban van.

Beszámoló a Diákönkormányzat harmadik üléséről

Október 18-án tartotta harmadik ülését a DÖK. Ezúttal főleg az elkövetkezendő programokról volt szó, kiemelten foglalkoztunk a „Sportnap & Egészségnap”-pal.

A napirend a következő volt:

Sportnap, egészségnap: november 10.
Az igazgató úr ismertette a terveket, utána rövid ötletelést követően mindenki memorizálta az ezzel kapcsolatos teendőket.

Témahét
A képviselők felvetették, hogy idén is lehetne a néhány évvel ezelőtti angol témahéthez hasonló program.

Megjelenési felületek
A DÖK Facebook oldala (facebook.com/tigdok) naprakész hírekkel várja az érdeklődőket. A kérdéseket az email címünkre lehet küldeni (tig.dok@gmail.com), garantáltan válaszolni fogunk. A faliújság állandóan megújuló tartalommal segíti a tájékozódást.

Sulirádió
A sulirádiósok beszámoltak róla, hogy mikrofon van, jelenleg már csak a laptopra várnak.

Logó
Az „ötletvillanykörtés” logó digitális formában már megtekinthető a Facebookon. Kecskeméty Olivérnek köszönjük a megvalósítást!

A következő gyűlés 2012. november 8-án lesz!

Oláh Dóra Petra