A Konnekt Egyesület pályaorientációs programajánlata

A Konnekt Egyesület programjaival fiatalok pályaorientációját és pályaválasztását segíti 2015 óta. Ezúton szeretnénk tájákoztatni Önöket közelgő programjainkról, melyekre várjuk iskolájuk diákjait is.

Konnekt LIVE – Az útkeresők fesztiválja

2022. január 22-én ötödik alkalommal rendezzük meg a Konnekt LIVE-ot.

Az online eseményen az érdeklődők több mint 50 féle szakmát ismerhetnek meg első kézből – az adott területen dolgozó szakemberek mesélnek őszintén munkájukról, ezzel segítve, hogy a fiatalok valós képet kaphassanak a pályaválasztás előtt egy-egy szakmáról.

A nap során inspiráló előadásokat is hallgathatnak a résztvevők, és többek között olyan workshopokon vehetnek részt, ahol a tudatos pályaválasztáshoz kapnak segítséget.

Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. További információ: www.2022.konnektlive.com

Konnekt Tehetségprogram

Második alkalommal indítjuk el a Konnekt Tehetségprogramot, ami egy átfogó, tehetség fókuszú program, ahol csoporttalálkozókon és egyéni konzultációkon keresztül segítünk a résztvevőknek feltárni, majd később tudatosan fejleszteni a bennük rejlő tehetséget, készségeket, ezáltal pedig támogatni őket a tudatos pályaválasztásban.

A 4 hónapos program, melyre 9-11. osztályos diákokat várunk, 2022. februárjában indul, online és személyes részvétellel megvalósuló formában is.

Jelentkezési határidő: 2022. február 6.

Részletes információk és jelentkezés az alábbi űrlapon keresztül: https://bit.ly/tehetsegprogram2022