Adventi tanulmányi kirándulások Bécsbe

2011. november 26-27-én, illetve 2011. december 3-4-én tanulmányi kirándulást szervezünk Bécsbe.

Adventi tanulmányi kirándulás Bécsbe – kezdőknek

Időpont: 2011. december 3-4. (szombat-vasárnap)

Utazás: különbusszal

Szállás: ifjúsági szálláson Bécs központjában, 6-8 ágyas fürdőszobás szobákban.

Ellátás: a szálláson reggeli, ezen kívül az étkezéséről mindenki maga gondoskodik. Mindkét nap lesz elegendő szabad idő ebédelésre.

Program

Szombaton délelőtt a Kapucínusok Kriptája és az Ágoston-rendiek temploma,

délután a Hofburg (Sisi Múzeum, Császári Lakosztályok, Kincstár) megtekintése. Este a szállás elfoglalása után a Városháza előtti Karácsonyi vásár meglátogatása.

Vasárnap délelőtt a Természettudományi Múzeum, délután a Schönbrunn-i Kastély és az ottani Karácsonyi vásár meglátogatása. Hazaérkezés az esti órákban.

Részvételi költség: 40 Euro (szállás reggelivel, belépőjegyek, parkolási díj)

valamint kb. 4000 Ft (utazási költség, ami függ az üzemanyag áraktól).

Adventi tanulmányi kirándulás Bécsbe és Kismartonba – haladóknak

Időpont: 2011. november 26-27. (szombat-vasárnap)

Utazás: különbusszal

Szállás: ifjúsági szálláson Bécs központjában, 6-8 ágyas fürdőszobás szobákban.

Ellátás: a szálláson reggeli, ezen kívül az étkezéséről mindenki maga gondoskodik. Mindkét nap lesz elegendő idő ebédelésre.

Program

Szombaton délelőtt a Hundertwasser-Haus és a Secession, délután a Belvedere Kastély (Klimt és Schiele művei) megtekintése. Este a Városháza előtti Karácsonyi vásár meglátogatása

Vasárnap délelőtt látogatás a Kunsthistorisches  Museumban, délután hazafelé megállás Kismartonban, az Esterházy-kastély megtekintése. Hazaérkezés az esti órákban.

Részvételi költség: 40 Euro (szállás reggelivel, belépőjegyek, parkolási díj)

valamint kb. 4000 Ft (utazási költség, ami függ az üzemanyag áraktól).

MINDKÉT KIRÁNDULÁSRA 20 EURÓ ELŐLEG BEFIZETÉSÉVEL LEHET JELENTKEZNI CSIKÓSNÉ HUNICS GYÖRGYI TANÁRNŐNÉL!