Diákmunka a Hungaroringen a TIG szervezésében a Forma 1 idején!

Nyári diákmunka!

Ha elmúltál 15 éves, nincs elég pénzed nyaralni, bulizni vagy a sulikezdésre, most itt a lehetőség! Keresd meg a szükséges pénzt!

Júl. 25 és aug. 1. közötti Forma 1-es munkára (takarításra, pakolásra) a Török Ignác Gimnázium és a Diákmánia Szövetkezet diákokat keres!

Jelentkezz minél hamarabb, de legkésőbb 2012. június 18. (hétfő) 12.00 óráig a gimnázium gazdasági irodáján, vagy e-mailben a gazdasagi@tig-godollo.hu címen. Minden mellékelt nyomtatványt tölts ki, akinek kell szülői engedély azt is csatolja (15-16 év között). A jelentkezéshez nappalis iskolalátogatási igazolás (a gimnáziumban kapsz), diákigazolvány és egyéb igazolványok (adókártya, taj, személyi) szükségesek! Elérhetőségedet feltétlenül ad meg!

Mellékletek:

Regisztrációs lap