Régen volt? Hol is volt? – Egyre közelebb

Az Oktatási Hivatal volt a  társszervezője az idén első alkalommal megrendezett két középiskolás tanulmányi versenynek

1. „Régen volt? Hol is volt?”

Középiskolás vetélkedő Raul Wallenberg életéről.

A Vácott megrendezett területi középdöntőn a „TIGris”, iskolánk csapata a 4. helyen végzett. A csapat tagjai: Hümpfner Evelyn, Hegedűs Dénes, Molnár Gergely, Rektenwald Gábor 11. d osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk Tarnai Katalin.

2. „Egyre közelebb”

Középiskolás vetélkedő Izraelről.

A Szentendrén megrendezett területi középdöntőn két csapat képviselte iskolánkat. A „Náthán lányai” csapat 3. helyezést, a „Hanna barátnői” csapat 5. helyezést ért el. A „Náthán lányai” csapat tagjai: Terecskei Viktória, Erdős Janka, Nagy Zsófia 11.d osztályos tanulók. A „Hanna barátnői” csapat tagjai: Hollósy Réka, Jenei Flóra, Rosza Lívia 10.a osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk Tarnai Katalin.