Vers- és prózaíró pályázat a GTIG-ben

Gratulálunk minden szerzőnek, akik alkotásaikkal nagyban hozzájárultak a digitális és humán témahét színvonalas megrendezéséhez. A krimi a szépirodalom és a szórakoztató irodalom határán mozgó műfaj, mely minden szerző fantáziáját megmozgatja. Krimit minden műnemben és formában lehet alkotni: lehet epika, líra, dráma, vers vagy próza. Lehet drámai, komikus, ironikus, groteszk. Bármilyen stílusban is születik meg egy krimi, az izgalom, a borzongás alapvető elvárás az olvasó részéről: mi történt? ki a tettes? hogyan történt? ki mit titkol? A krimi hihetetlenül sokszínű műfaj, talán éppen emiatt is nehéz jó krimit írni. Diákjaink mégis vállalták a feladatot, és bátran mondhatom, hogy változatos krimikkel ajándékozzák meg olvasóikat. Köszönjük!

Diákok művei (link)